دوشنبه 14 آذر 1401 شمسی /12/5/2022 4:52:16 AM

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک صادرات ایران به پاس حمایت و تلاش چشمگیر این بانک برای کمک به ایجاد اشتغال مددجویان و رفع محرومیت از جامعه قدردانی کرد.
قدردانی کمیته امداد از حمایت بانک صادرات ایران در کمک به اشتغالزایی مددجویان

به گزارش اقتصادنامه به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید مرتضی بختیاری گفت: مساعدت‌های بانک صادرات ایران برای جذب مطلوب منابع قرض‌الحسنه نقش مهمی در ایجاد اشتغال مولد و استقلال اقتصادی خانواده‌های نیازمند ایفا کرده و این تلاش‌ها شایسته قدردانی است.

وی افزود: توانمندسازی محرومین مورد حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره)، تقویت خودباوری در خانواده‌های نیازمند و همچنین توسعه اشتغال برای جامعه هدف در اولویت برنامه‌های این نهاد است که مساعدت بانک صادرات ایران و جذب مطلوب منابع قرض‌الحسنه موجب ایجاد اشتغال مولد و استقلال اقتصادی خانواده‌های نیازمند شده است.
بختیاری با بیان اینکه خدمت به محرومین و نیازمندان و احیای امید و شوق زندگی در جان‌های رنجدیده، توفیق بزرگی از جانب خداوند رحمان به بندگان است، افزود: به مصداق حدیث شریف «من لم یشکرالمنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل»، از بانک صادرات ایران به پاس حمایت‌های شایان توجه و تلاش چشمگیر برای جذب تسهیلات بانکی و ایجاد اشتغال مددجویان، نیازمندان و رفع محرومیت از جامعه هدف کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک صادرات ایران قدردانی می‌کنم.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین